Irrational Games'in yeni oyunu yolda

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.08.2010 - 11:11
Bioshock 3, SWAT 5, System Shock 3? Hangisi?
Şimdiye kadar SWAT, System Shock ve Bioshock gibi oyunları geliştiren Irrational Games, yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Kod adı Project Icarus olan bu yeni oyunun ilk kez 12 Ağustos Perşembe günü gösterilmesi planlanıyor. Yapıma ait ilk video da bu tarihte gösterilecek. Acaba yepyeni bir oyun mu, yoksa var olan serilerden birinin devam oyunu mu?

Irrational Games'in yeni oyunu yolda
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Irrational Games'in yeni oyunu yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×