İşte PS Plus ile bir sene böyle geçti!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 22.12.2013 - 01:48
İnsan nostalji oluyor
Efkarlandım sevgili okurlar! Sony'nin 2013'te PlayStation Plus videosu hakikaten insanı efkarlandırıyor. Sene boyunca verilen oyunların derlendiği videoyu kesinlikle izleyin; zira iki opsiyon var, ya Plus üyesi değilsinizdir ve bu videodan sonra olmak isteyeceksiniz; ya da üyesisinizdir ve benim gibi sene boyunca oynadığınız oyunların bir kolajına bakıp "Vay arkadaş, şu War in the North'u indirdiğimde neler olmuştu, aa evet az mı oynadım Thomas Was Alone'u" diyerek nostalji olacaksınız.

O zaman bir de sizlere soralım, sene boyunca Plus'tan indirip en çok oynadığınız oyun neydi? En çok hangi oyunun Plus'a gelişine sevindiniz? Bir de bonus soru: Siz para verip aldıktan sonra Plus'a gelen oyun hiç oldu mu? (Bu sonuncusu acı hatıraların sorusudur). İyi seyirler!

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 10:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İşte PS Plus ile bir sene böyle geçti!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×