James Bond geliyordu, gelemiyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 10:39
Yoksa gelecek mi?
Gelen dedikodulara göre, Raven Software, James Bond serisinin yapımcısı MGM iflas bayrağını çekmeden evel bir James Bond oyunu üzerinde çalışıyordu. Ancak gelişmeler sonrası ekip dağılmış ve Activision'a dahil olmuştu. Gelen haberlere göreyse ekip tekrar bir araya gelmiş ve oyun üzerinde çalışmaya devam ediyorlarmış. Oyunun gizlilik temeli üzerine kurulu bir casus mecarası olması planlanıyormuş.

James Bond geliyordu, gelemiyor
Sıkı bir maceraya tabi ki hayır demeyiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
James Bond geliyordu, gelemiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×