James Bond, 'genişletilmiş' İstanbul'da

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.09.2010 - 10:14
Neden geldim İstanbul'a?
Bizarre Creations tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu James Bond: Blood Stone için geçtiğimiz günlerde bir video yayımlanmıştı. Şimdi ise, o videonun uzatılmış versiyonu yayımlandı.

James Bond'un bu yeni macerasında İstanbul'da da yer alacağız. Aksiyon unsurlarına yarış elementlerini de dahil eden yapımcı firma, ayrıca 16 kişiye kadar destek veren online modlar üzerinde de çalışıyor.

Blood Stone, PC, PS3, X360 ve NDS platformları için 2 Kasım'da raflarda olacak. İyi seyirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
James Bond, 'genişletilmiş' İstanbul'da

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×