Jared Leto, Joker olarak Zack Snyder's Justice League kadrosunda

Özgür Deveci
Özgür Deveci 22.10.2020 - 12:46
2017 yılında vizyona giren Justice League'in Zack Snyder versiyonunda Joker rolünü Jared Leto canlandıracak. Detaylar haberimizde!

2017 yılında vizyona giren süper kahraman filmi Justice League'in Zack Snyder versiyonunda Jared Leto, Joker karakterini bir kez daha canlandırmak üzere DC Comics'e geri dönüyor. The Hollywood Reporter tarafından yayınlanan özel bir habere göre 2016 yapımı Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminde Joker karakterine hayat veren Leto, Zack Snyder's Justice League filminde bir kez daha Joker'i canlandıracak. Filmin çekimleri şu anda Leto'nun yanı sıra Ben Affleck, Ray Fisher ve Amber Heard ile devam ediyor. Toplamda 4 saat uzunluğunda olması planlanan film 4 parça halinde HBO Max'a özel olarak yayınlanacak.

Jared Leto, Joker olarak Zack Snyder's Justice League kadrosunda

Jared Leto, Joker olarak Zack Snyder's Justice League kadrosunda

Ayrıca orijinal Justice League filminin yapımcıları Geoff Johns ve Jon Berg'in yeni filmde yer almayacakları da doğrulandı. Bu durum Snyder'ın yaratıcı vizyonuna ve ek çekimlerine saygı duyulduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Cyborg rolünü canlandıran Ray Fisher, Whedon'un Justice League'in orijinal prodüksiyonu sırasında sette toksik bir ortam yarattığını öne sürerek davranışının Berg ve Johns tarafından sağlandığını belirtti. Bir Hollywood Reporter kaynağı, bu durumun Ray Fisher tarafından yapılan yorumlarla bağlantısız olduğunu söylüyor.

Yönetmenin yaşadığı trajik bir olay sonrası film, Joss Whedon tarafından büyük bir değişikliğe uğradı. Hayranlar ise Snyder'ın versiyonunu görmek istedikleri için #ReleaseTheSnyderCut adında bir hareket başlattı. Uzun süren bekleyişin ardından nihayet filmin çekimleri başladı ve 2021 yılında gösterime girecek. Açıklanan rakamlara göre dört filmin toplam maliyeti 70 milyon dolar civarında olacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Amy Adams, Jason Momo, Ezra Miller, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Ciarán Hinds, Jesse Eisenberg ve J.K. Simmons gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin müzikleri ise Mad Max: Fury Road, Alita: Battle Angel, Brimstone ve Sonic the Hedgehog gibi filmlerden tanıdığımız asıl Adı Tom Holkenborg olan Hollandalı elektronik müzik sanatçısı Junkie XL'e ait. Son olarak siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimler bu filmin yeni versiyonunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 07:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 19:20
Yap kanka. Merakla ve ilgiyle bekliyoruz. Bu sayede, nihayet Zack Snyder, Christopher Nolan'dan daha iyi bir DC filmi yapabilecek potansiyelde olduğunu, gösterecek!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Odoakr
Odoakr 23.10.2020 13:22
soytarıdan kötü adam mı olur!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 22.10.2020 12:48
Off yapma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 22.10.2020 12:48
Off yapma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jared Leto, Joker olarak Zack Snyder's Justice League kadrosunda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×