JJ Abrams Star Wars: Episode IX'un hikayesinden bahsetti

JJ Abrams Star Wars: Episode IX'un hikayesinden bahsetti

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.10.2017 - 11:27
Star Wars'un geleceği parlak.

Star Wars: The Last Jedi'ın beyaz perdeye gelmesine bir aydan daha uzun bir süre var. Ancak, Episode IX'un yönetmeni JJ Abrams çoktan bir sonraki film için ipuçları vermeye başladı. Bildiğiniz üzere Han Solo filminde olduğu gibi Episode IX'da da yönetmen krizi yaşanmıştı. Eylül ayında filmden ayrılan yönetmen Colin Trevorrow'un yerini dolduran JJ Abrams, aynı zamanda yeni üçlemenin ilk filmi olan The Force Awakens'ı da yönetmişti.

Star Wars: Episode IX

Şu an için yardımcı yazarı Chris Terrio ( Batman v. Superman: Dawn of Justice ) ile filmin senaryosunu yazan Abrams, The Force Awakens'da yaptığı hatayı tekrarlamak ve filmin geçmişte yaşamasını istemiyor. Bunun yerine geleceğe bakmak isteyen yönetmenin bu kararı ise Disney tarafından değiştiği söylenmekte. Disney'in Star Wars serisinin devam ettirmek isteyeceğine eminim.

Rogue One: A Star Wars Story filminin müziklerini yapan Michael Giacchino ile çıktığı BBC Radio 4'da konuşan Abrams, Star Wars'un bir sonraki filminin yine yeni gezegenleri ziyaret edeceğini ve yeni uzaylı türlerinin geleceğini söyledi. Ancak bunun yeterli olmayacağının da altını çizdi. Episode IX ile yeni bir Star Wars evreninin başlayabileceğine dair ipuçları veren Abrams, "Ne yapacağımızı ve nasıl yapacağımızı henüz söyleyemeyiz. Ancak, başka bir yöne gitmek zorundayız." açıklamasında bulunan yönetmen, ayrıca üzerinden 40 yıl geçen A New Hope'dan sonra artık yeni bir hikayeye adım atılması gerektiğini söyledi.

Sizce, Star Wars'un geleceği nasıl olacak?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 19:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 16:17
Serinin içime edecez hiç merak etmeyin demek istemiş.Neydi o öyle Jediların yıllarını verdiği güçleri kızın bir anda kullanması falan.KOTOR gibi bir olaya bağlayamazsalar ise çok saçma olacak... kotor:Knight of The old Republic"
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2017 17:05
Arkadaş yıllardan beri anlayamadınız artık Kotor falan yok yeni canon'da.Filmlerde işlenmesini falan unutun.Ancak Disney fikrini değiştirirse işlenir o kadar.Eh tabi sen şimdi Canon ne demek olduğunu da bilmiyorsundur.Daha Canon ile Legends'ı ayırt edemeyenler Star Wars uzmanlığı taslıyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 01:09
Force Awakens'tan sonra JJ Abrams ismi beni biraz korkutuyor. Umarım aynı hataları tekrarlamaz ve güzel bir film izleriz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 13:34
Çok basit... Star Wars evrenine bir de zaman yolculuğu teması ekleyecekler bir 20 sene daha götürür :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 13:28
Hiç meraklanmaya gerek yok.star wars 6 yı izleyin tamam.güncellenmiş 2019 versiyonu olucak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 12:07
Başka yönetmen kalmamış gibi Episode 4 remakesini Episıde 7 diye yutturan adama vermişler :(
8. filmden umudum var ama 9. filmden daha şimdiden umudumu kestim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×