John Wick 4, 2023 yılına ertelendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.12.2021 - 15:36
Ünlü oyuncu Keanu Reeves'i bir kez daha aynı rol ile izleyeceğimiz John Wick 4 filminin 2023 yılına ertelendiği açıklandı.

Serinin merakla beklenen yeni filmi John Wick 4'ten üzücü bir haber geldi ve filmin 2023 yılına ertelendiği resmi olarak açıklandı. Filmin yapım stüdyosu olan Lionsgate Films tarafından yapılan açıklamaya göre film yaklaşık bir yıl ertelenmiş durumda. Ertelenme haberi ile birlikte kısa bir videoya da yer verildi.

John Wick 4, 2023 yılına ertelendi

John Wick 4, 2023 yılına ertelendi

Yapımcılar bildiğiniz gibi John Wick 4 başta olmak üzere serinin yeni filmleri dışında bir dizi projesiyle de Wickverse isimli bir John Wick evreni oluşturma peşinde. Hatta bu dizi projesinde Continental örgütü hakkında daha detaylı bilgilere ulaşacağımız da söylenmişti. 

Konuya dönecek olursak ertelenme haberine üzülmemizin en büyük sebebi filmin çekimlerinin hali hazırda bittiğinin daha önce raporlanmış olması. Serinin yeni halkasının John Wick Chapter 4: Hagakure isminde olacağı ve Kasım ayında çekimlerinin bittiği daha önce raporlanmıştı. Normalde 2022 Mayıs ayında gösterime girmesi gereken film ertelenerek 24 Mart 2023 tarihine kaydırılmış oldu.

Keanu Reeves dışında kadrosunda Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, Rina Sawayama, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada ve Clancy Brown gibi isimlerin yer aldığı John Wick Chapter 4 için yayınlanan bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2021 20:42
Ooooo her filmi erteliyorsunuz arkadaş madem öyle hiç çıkartmayın daha iyi m…
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Wick 4, 2023 yılına ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×