John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.05.2020 - 15:08
Koronavirüs sebebiyle ertelenen filmler arasına giren John Wick: Chapter 4 ile birlikte Lionsgate filmlerinin yeni vizyon tarihleri açıklandı

Aksiyon filmlerine yeni bir kapı aralayan serinin yeni filmi John Wick 4 (John Wick: Chapter 4) için yeni vizyon tarihi verildi. Koronavirüs sebebiyle prodüksiyon aşaması ertelenen filmin 2022 yılına kaydırıldığı belirtildiği gibi tam gösterim tarihi de açıklandı.

John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

Lioncgate firması sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile beklenen filmlerinin yeni vizyon tarihlerini paylaştı. Bu açıklamaya göre daha önce 17 Mayıs 2021 tarihinde gösterime gireceği belirtilen John Wick: Chapter 4 filminin, bir yıl ertelendiği ve 27 Mayıs 2022'de gösterime gireceği açıklandı. Ünlü oyuncu Keanu Reeves'in başrolde yer aldığı bir diğer film olan The Matrix 4'ün gösterim tarihi de 17 Mayıs 2021 olarak açıklanmış ve bu tarihler oldukça konuşulmuştu. Tabi koronavirüs salgını sebebiyle The Martix 4 filminin tarihi de değişecektir. Yine aynı tarih alınırsa muhtemelen çok daha fazla konuşulma potansiyeli de var.

Diğer taraftan Lionsgate firmasının ertelediği ve yeni vizyon tarihi verdiği filmler arasında Testere (Saw) serisinin yeni halkası Spiral filmi de bulunuyor. Spiral filminin de 23 Nisan 2021'de gösterime gireceği açıklandı. Firmanın gösterim tarihlerini açıkladığı filmlere aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz.

John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×