John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.05.2020 - 15:08
Koronavirüs sebebiyle ertelenen filmler arasına giren John Wick: Chapter 4 ile birlikte Lionsgate filmlerinin yeni vizyon tarihleri açıklandı

Aksiyon filmlerine yeni bir kapı aralayan serinin yeni filmi John Wick 4 (John Wick: Chapter 4) için yeni vizyon tarihi verildi. Koronavirüs sebebiyle prodüksiyon aşaması ertelenen filmin 2022 yılına kaydırıldığı belirtildiği gibi tam gösterim tarihi de açıklandı.

John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

Lioncgate firması sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile beklenen filmlerinin yeni vizyon tarihlerini paylaştı. Bu açıklamaya göre daha önce 17 Mayıs 2021 tarihinde gösterime gireceği belirtilen John Wick: Chapter 4 filminin, bir yıl ertelendiği ve 27 Mayıs 2022'de gösterime gireceği açıklandı. Ünlü oyuncu Keanu Reeves'in başrolde yer aldığı bir diğer film olan The Matrix 4'ün gösterim tarihi de 17 Mayıs 2021 olarak açıklanmış ve bu tarihler oldukça konuşulmuştu. Tabi koronavirüs salgını sebebiyle The Martix 4 filminin tarihi de değişecektir. Yine aynı tarih alınırsa muhtemelen çok daha fazla konuşulma potansiyeli de var.

Diğer taraftan Lionsgate firmasının ertelediği ve yeni vizyon tarihi verdiği filmler arasında Testere (Saw) serisinin yeni halkası Spiral filmi de bulunuyor. Spiral filminin de 23 Nisan 2021'de gösterime gireceği açıklandı. Firmanın gösterim tarihlerini açıkladığı filmlere aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz.

John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 11:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Wick 4 ve diğer Lionsgate filmlerinin vizyon tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×