Jun Takeuchi: "2009 yılı belirsiz."

Engin Dinçerden
Engin Dinçerden 3.06.2010 - 12:31
Jun Takeuchi: "2009 yılı belirsiz."

Jun Takeuchi: "2009 yılı belirsiz."

       Capcom, daha önceden 2009 yılı içerisinde piyasada olacak oyunlarının kesin çıkış tarihlerini açıklamış ve biz oyunseverleri bir nebze olsun rahatlatmıştı. "Resident Evil 5'in" baş yapımcısı olan Jun Takeuchi, bugün bizlere oyunlarla ilgili yeni bir açıklamada daha bulunarak: "2009 yılında hangi oyunları piyasaya süreceğimizi daha tam olarak açıklamadık." dedi.

       Çıkış tarihleri açıklanan yapımların, Capcom'un 2009 yılı için hazırladıkları oyunlar arasında çok küçük bölümünü kapsadığını ve "Resident Evil 5'in" raflardaki yerini almasıyla birlikte, bir sonraki projelerini açıklacaklarını söyleyen Jun Takeuchi: "Bu projelerinin henüz duyurulmadığını ve herkes için büyük sürprizler olacağını" dile getirdi. Bu haberle biz oyunseverleri epey meraklandıran Capcom, bakalım ilerleyen zamanlarda hangi projelerini duyuracak bizlere.

KAYNAK
Jun Takeuchi: "2009 yılı belirsiz."
scrawlfx.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 12:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jun Takeuchi: "2009 yılı belirsiz."

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×