Kahramanlar tamam ama ya sadık hayvanları? (MK Anket)

Kahramanlar tamam ama ya sadık hayvanları? (MK Anket)

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 29.10.2012 - 15:57
Herkesin bir can dosta ihtiyacı olur
Ben küçükken her karne döneminde ailemden bir köpek isterdim ancak nasıl olduysa her seferinde beni bilgisayar ile kandırıp o köpeği eve sokmazlardı. Eminim çoğunuz küçüklüğünde (ve belki hala) bir evcil hayvanınız olsun istemiştir. Belki bazılarınız bu mutluluğa ulaştı bazılarınız ise hala hayalini kuruyor (benim gibi) ama güzel bir evcil hayvan her isteyenin hakkı bence.

İşte geçen hafta biz de bunu düşünerek bir anket hazırladık ve sizlere sevdiğimiz oyunlarda gördüğümüz "pet"leri sunduk. Eğer bu hayvanlar gerçekten varolsalardı siz hangisini tercih ederdiniz? Bu arada MMO oyunlarında sizlere verilen pet'leri işin içine almadık nitekim ankete koymak istediğimiz pet'ler daha çok Boo gibi veya Dust gibi kişiselleştirilmiş olsun istedik. 

Kahramanlar tamam ama ya sadık hayvanları? (MK Anket)
Tamam belki şekil, şemal ve malzeme olarak bir "hayvan" olmasa da hem ismi hem de işlevi gereği bu hizmeti tam hakkıyla ortaya koyan Half-Life 2'nin "Dog"u sizlerden %28 oy oranı ile birinci sırayı almış.

İkinci sırayı ise iki hayvan paylaşıyor; Darksiders'daki Savaş'ın atı Ruin ve Ölüm'ün atı Despair. Anlaşılan o ki sizler kardeşlere ve atlarına kardeş payı yapmayı uygun görmüşsünüz.

Üçüncü sıraya baktığımızda artık sahibi kadar fenomen olan bir hayvan karşımıza çıkıyor; Mario'nun Yoshi'si. Bu sevimli yaratık başta tesisatçımıza yardım etse de daha sonradan bağımsızlığını kazanarak bizlerle baş başa oyunlar oynadı. Belli ki siz de onu daha çok sevmişsiniz.

Şimdi sıra geldi yeni anketimize.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 08:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×