Kane & Lynch: Dead Man, Türkçe oluyor!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 8.10.2015 - 11:06
Gönüllü çevirme projesi hızla devam ediyor
2007 yılında IO Interactive tarafından geliştirilen ve hem kritik, hem de oyunculardan oldukça beğeni toplayan Kane & Lynch: Dead Man, bir grup gönüllü Türk oyuncu tarafından Türkçe alt yazıya kavuşturulacak.

Ekip liderliğini Azad Akbaloğlu'nun yaptığı çeviri projesinde, Cem Aslan yardımcı çevirmen, Ümit Dinçer ise Tester olarak görev alıyor. Kısa süre içerisinde çeviri ilerlemesinin %50'ye ulaştığı yapım, kısa süre içerisinde Türkçe seçeneğine kavuşacak gibi gözüküyor. Bizler de Merlin'in Kazanı ailesi olarak Azad Akbaloğlu ve ekibini tebrik ediyor ve çeviri projesinin biran önce bitmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca projenin tester Ümit Dinçer, Dead Man'den sonra Dog Days'i de çevireceklerini açıklayarak Kane & Lynch hayranlarının yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.

İşte Kane & Lynch: Dead Man'in Türkçe çeviri projesinin tanıtım fragmanı:

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 02:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Skrillex
Skrillex 8.10.2015 16:01
Merhaba arkadaşlar çevirinin proje lideri benim.

Bir sıkıntı çıkmadığı takdirde 2.oyunuda çevireceğiz, şuanki testlerimde aynı dosya yapısına sahip olduğunu gördüm yani çevrilmemesi için sebep yok :)
Skrillex
Skrillex 9.10.2015 15:53
Dil dosyalarında sıkıntı yaşamazsam Shadow of Mordor'u düşünüyorum baya zevkli bir oyundu.
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2015 02:21
Abi başka çevirmek istediğin oyun var mı mesela bi dark souls bi shadow of mordor
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2015 21:38
ikinci oyunu çevirmenizi özellikle bekliyor ve rica ediyorum. umarım emeğinizin karlığını alabilirsiniz. tavsiyem siteniz vb. bir yer varsa bağış sistemi yapın kimin gönlünden ne kopar ise versin. en azından birazda olsa emeğinizin karşılığını alırsınız. hayırlı günler.
Skrillex
Skrillex 8.10.2015 19:05
Rica ederim. İndirimde zaten bedava gibi oluyor rahatlıkla alırsınız, zamanında greenmangaming'de puan kasarak ücretsiz olarak almıştım hatta 1.60$'di yanlış hatırlamıyorsam.
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2015 17:01
Çeviri çalışmanız içi çok teşekkür ederim kardeşim. Allah yardımcınız olsun. Oyunu daha önce hiç oynamadım ama madem ki çeviriyorsunuz, kısmet olursa bir indirimden alıp oynarım artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2015 23:49
Çalışma için şimdiden teşekkürler ama hakikaten emeğinize yazık. 2 oyunu da oynadım, vasat bir oyun, üstelik çokta Dil bilme ihtiyacı yok. Bunu çevirene kadar, çevirilecek tonla oyun var. Yine de kolay gelsin. Ama tavsiye en azından bundan sonra çevirdiğiniz oyunların incelme puanlarına bir bakin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2015 17:12
Çeviri gruplarına desteği destekliyorum. Ama böylesi büyük bir emek daha yakın tarihli ve daha başarılı bir oyun için olsaydı keşke. Bu oyun çıktığı yılda bile çok beğenilmemişti. Emeklerine saygılıyım o yüzden de verilecek emek için üzüldüm. Daha iyi bir tercih yapılabilirdi.
KaN.
KaN. 8.10.2015 23:01
Projenin Tester'iyim dostum, bazı oyunlar vardı başarılı olur. Bazı oyunlar vardır başarısız olur yine sevinirz Kane Lynch Serisini araştırmadığını varsayıyorum İlk oyununda 1 Milyon satış rakamına ulaştı ardından Flimi çekildi Başrolde Bruce Wills Oynadı 2 oyunundan sonra oyunun çizgi romanı çıktı daha ne istiyebilirsin ki ?
Skrillex
Skrillex 8.10.2015 19:04
Çevrilecek bir sürü AAA oyun var haklısınız ama şunuda unutmamak lazım "ne varsa eskilerde var".
KaN.
KaN. 8.10.2015 18:27
Merhaba, Projenin Tester'iyim eski konuları araştırıldığında Kane Lynch Dead Men 1 Milyon Satışı geçtiği ve bu sebebden dolayı oyunun flime alınıp bu flimde Bruce Will'sin rol aldığını biliyormusunuz. Bazen beğilmemese bile ülkemizde bu oyunu oynayıp seven belirli bir hayran kitlesi var bunu inkar edemeyiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2015 20:07
Oyun orijinal olması şart mı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2015 20:03
Görünce heyecanla acaba yenisi mi geliyor dedim. O beğenilmemişti diyen arkadaş o zamanlar pek dergi vs. okuyomuyordu sanırım. Evet bir klasik değildi ama atmosfer, müzikler ve kurgu anlamında müthiş bir oyundu. Devam oyununda ise yapılmaması gerekeni yapıp oyunu komple başka bir hale soktular.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kane & Lynch: Dead Man, Türkçe oluyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×