Kara Cuma'nın kralı Walmart olacak gibi!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 10.11.2011 - 18:00
Şimdi Amerika'da olmak vardı.
Amerika'da her şükran gününden bir sonraki gün "Kara Cuma" olarak adlandırılır ve bugünde Amerikan halkı ölesiye bir alışveriş çılgınlığına girer. Bu uzun yıllar boyunca sürmüş ve bir gelenek olarak Noel alışveriş sezonunun gayri resmi başlangıç tarihi olarak da anılmaya başlamıştır.

Kara Cuma'nın kralı Walmart olacak gibi!
İşte bu tarihte mağazalar da ellerinden geldiğince indirimler, promosyonlar ve kampanyalar düzenleyerek olabildiğince müşteriyi kendisine çekmeye çalışır. Bu sene 25 Kasım'a denk gelen Kara Cuma için ise şimdiye kadar ki en büyük indirimi ünlü mağazalar zinciri Walmart yapmış.

25 Kasım'da Walmart mağazlarında Batman: Arkham City, Battlefield 3, Killzone 3, inFamous 2, Madden NFL 12, Gears of War 3 gibi oyunları $28 dolara alabileceksiniz. Bu indirimler perşembe günü saat 22:00'da başlayacak.

Eğer Amerika'da yaşayan akrabanız, arkadaşınız varsa hemen telefonlara koşun deriz.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 21:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kara Cuma'nın kralı Walmart olacak gibi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×