Kaz Hirai: "Playstation 4 oyuncular için"

Kaz Hirai: "Playstation 4 oyuncular için"

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 31.05.2013 - 15:33
Microsoft'a cevap olmadan verilen bir cevap
Konsol savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Gün içinde sizlere Xbox ONE hakkında E3 ile ilgili haberi yapmış ve Microsoft, Sony'e "Gününü göreceksin" tarzında bir göz dağı vermişti.

Sony'den henüz bu konuda bir yanıt gelmedi ancak Sony başkanı Kaz Hirai kendi konsolları için oyuncular açısından çok daha önemli şeyler söyledi.

Kaz Hirai: "Playstation 4 oyuncular için"
Her iki konsolun da multimedya özellikleri olsa da Microsoft'un tanıtım sırasında özellikle bu alana odaklanmış olmasına karşılık Hirai PS4'ün öncelikle oyuncular ve geliştiriciler için hazırlandığını belirtti.

"Anlamamız gereken en önemli şey şu ki PS4 oyuncular için hazırlanmış muhteşem bir konsoldur. Eğer bu kısmı es geçersek sanmıyorum ki bir konsolun esas amacını gerçekleştiremeyiz. Bu formül PS3'de dahil bütün konsollarımızda işe yaradı."

"Oyunların dışındaki alanı sağlama konusu farklı bir durum ve bunu önümüzdeki aylar içinde açıklayacağız lakin öncelik her zaman için oyuncuların."
Yorumlar 29
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 07:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×