Kena: Bridge of Spirits için 4K 60 FPS oynanış videosu geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.06.2021 - 13:42
Yaz aylarında çıkacak en önemli yapımlardan biri olan Kena: Bridge of Spirits'in PC sürümü için yeni videolar yayınlandı

Yeni nesil konsollar ve PC için duyurulan ilk oyunlardan biri olan ve özellikle tatlı grafik tarzı, oynanış dinamikleriyle ön plana çıkan Kena: Bridge of Spirits için yeni videolar gelmeye devam ediyor. Uzun süredir geliştirme aşamasında olan yapımın PC sürümü için iki yeni oynanış videosu daha yayınlandı. Bu videolardan birisi 8 dakikayı geçerken diğer ise yaklaşık 5 dakika uzunluğunda. Oyunun birçok dinamiğine yer verilen bu oynanış videolarının en önemli tarafı ise 4K çözünürlük ve 60 FPS yenileme hızına sahip olmaları.

Kena: Bridge of Spirits PC sürümünden videolar

24 Ağustos'ta çıkacak oyunun yaz aylarının en iddialı yapımlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Çıkış tarihi yaklaştığı için bu videoların hemen hemen oyunun son sürüm aşamasına dair olduğunu söyleyebiliriz.  Bu nedenle, oyunun son aşamada nasıl göründüğü hakkında size bir fikir verecektir.

Kena: Bridge of Spirits bir yolculuk hikayesinin yanı sıra keşif, bulmaca çözme ve tempolu dövüş dinamiklerini birleştirmeye çalışan bir oyun olacak. Oyuna da ismini veren kena isimli karakteri yöneteceğimiz yapımda asamız sayesinde birçok bulmacayı çözebileceğimiz gibi aksiyon anlarında da bitirici vuruşları yapabileceğiz. Rot adı verilen mini dostlarımız ise hem tavırları hem de bulmacaları çözme konusundaki yardımları ile oyunun kilit noktalarından birisi olacak. Oyunda ayrıca yeni özellikleri açma gibi dinamikler olacağı da belirtilmiş. Normalde geçtiğimiz yıl çıkması gereken fakat Covid-19 sebebiyle 24 Ağustos 2021'e ertelenmişti.

Kena: Bridge of Spirits için 4K 60 FPS oynanış videosu geldi

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2021 15:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 09:19
Bu oyunu 3d ori olarak düşünen sadece ben miyim :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.06.2021 12:58
god of war bayan arteun yolu olmuş oyun tüm mekanikleri çalmış
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2021 17:52
Biomutant gibi bir şey olmasından korkuyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kena: Bridge of Spirits için 4K 60 FPS oynanış videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×