Killing Floor'u Steam'de ücretsiz oynayın

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.12.2011 - 10:50
Bedavaya aksiyon mu arıyorsunuz?
Tripwire Interactive tarafından geliştirilen co-op hayatta kalma aksiyon oyunu Killing Floor'u daha önce oynamadınız ve denemek mi istiyorsunuz? O zaman işte size fırsat! Valve'ın online platformu Steam'de Killing Floor, 8-11 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. Eğer oyunu beğenir ve almak isterseniz ise, 15 dolar ödemeniz gerekiyor. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayın.

Killing Floor'u Steam'de ücretsiz oynayın
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 14:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killing Floor'u Steam'de ücretsiz oynayın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×