Killzone 3'den heyecanlı videolar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.10.2010 - 11:56
Kapalı multiplayer beta devam ediyor
Guerilla Games tarafından PS3 konsoluna özel olarak geliştirilen FPS oyunu Killzone 3'ün bir süredir kapalı multiplayer betası devam ediyor. Dolayısıyla devam eden heyecanlı kapışmalara dair yeni oynanış videoları da yayımlandı. Killzone 3, Move ve 3D teknolojilerine de destek vererek, 22 Şubat'ta satışa sunulacak. İyi seyirler.

    


    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'den heyecanlı videolar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×