Killzone 3'ün beta sitesi yayında

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.08.2010 - 11:57
Hellghast'lar savaşa hazırlanıyor
Guerilla Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Killzone 3'ün beta sitesi yayın hayatına başladı. Siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Ayrıca belirtelim; siteye girebilmek için PSN hesabınızın olması gerekli.

Bazı söylentilere göre Killzone 3'ün multiplayer betasının yapılması düşünülüyor. Henüz net bir açıklama gelmiş değil. Sadece PS3 için hazırlanan oyun, şubat 2011'de raflarda olacak. Killzone 3, PS Move ve 3D teknolojilerine de destek verecek.

Killzone 3'ün beta sitesi yayında
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'ün beta sitesi yayında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×