Killzone 3'ün co-op modu, senaryoyu kapsayacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.08.2010 - 10:31
Gamescom'da ortaya çıktı
Guerilla Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Killzone 3'ün senaryo modu co-op olarak oynanabilir. Gamescom'da yayımlanan bir görüntüde, oyunun 1-2 kişi offline olarak, 2-24 kişi de online olarak oynanabileceği görüldü.

Sony'den doğrulayıcı bir açıklama gelmedi, ancak önümüzdeki günlerde senaryo modunun split-screen co-op şeklinde oynanabildiğine dair resmi bir duyurunun gelmesi bekleniyor.

Killzone 3, şubat ayında PS3'e özel olarak çıkacak.

Killzone 3'ün co-op modu, senaryoyu kapsayacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'ün co-op modu, senaryoyu kapsayacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×