Killzone 3'ün grafikleri güzelleşiyor

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 25.12.2010 - 11:54
Alfa kod ile beta kod arasında ne fark var?

Killzone 3 duyurulduğundan beri oyun severlerin en çok merak ettiği konulardan biri grafikleri. Çünkü Playstation 3 konsoluna çıkan en iyi grafiğe sahip FPS serilerinden biri.  Hal böyle olunca Killzone 2'nin de üzerinde bir grafik bekleniyor.

Yapım ekibi grafikleri geliştirmeye büyük bir hızla devam ediyor. Alfa kod ile beta kod arasındaki karşılaştırmaları inceleyebilirsiniz. Karşılaştırmalarda göze çarpan ilk ayrıntılar renk paletinin değişimi ve ışıklandırmaların geliştirilmesi. Oyunun son hali bakalım nasıl olacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Killzone 3'ün grafikleri güzelleşiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×