Kinect destekli Sonic Free Riders'ın inceleme notu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:36
İlk kez Kinect uyumlu bir oyuna puan verildi
Microsoft'un hareket algılayıcı yeni teknolojisi Kinect, henüz piyasaya sürülmedi. Bu teknolojiyi destekleyen oyunlardan olan Sonic Free Riders'ı IGN UK inceledi ve 10 üzerinden 7.5 puanı layık gördü. Oyunun bazı atraksiyonlarında Kinect kullanımının zorluğundan söz edilirken, yine de eğlenceli olduğu da dile getirilmiş. Tabii ki tüm puanlama sistemi Kinect üzerine değil. Grafikler beğenilirken, sunum konusunda Sonic sınıfta kalmış örneğin.

Microsoft Kinect, 10 Kasım'da Kuzey Amerika'da ve Avrupa'da satışa sunulacak.

Kinect destekli Sonic Free Riders'ın inceleme notu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kinect destekli Sonic Free Riders'ın inceleme notu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×