Kingdom Come: Deliverance'dan yeni oynanış videosu geldi

Kingdom Come: Deliverance'dan yeni oynanış videosu geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 23.08.2017 - 10:24
Gamescom'a özel video oldukça iddialı gözüküyor
Gerçekçi oynanışı, başarılı grafikleri ve orta çağ teması ile en çok beklenen RPG oyunlarından biri olan bağımsız yapım Kingdom Come: Deliverance, Kickstarter üzerinden başarıyla yürütülen bir kampanya ile hedefini ulaşmayıbaşarmıştı. Tamamen açık dünya yapısında hazırlanan oyun, For Honor vari bir oynanışı ile bizlerin de ilgisini çekiyordu. Oldukça uzun bir süredir yapım aşamasında olan oyun önümüzdeki yıl Şubat ayında resmi olarak raflardaki yerini almış olacak.

Bugün ise oyunun Gamescom'a özel yeni oynanış videosu yayınlandı. Yapımın gerçekçi savaş dinamiklerine şahit olabildiğimiz videoda, özellikle giyilen zırhların kılıçlar yardımı ile kolay kolay delinememesi dikkatleri çeken bir ayrıntı olarak gözümüze çarpıyor. Oynanış her ne kadar For Honor veya Mount & Blade kadar akıcı gözükmüyor olsa da, yapım RPG elementleri ile başarılı bir çıkış yapabilir.

İşte Kingdom Come: Deliverance'ın 14 dakikalık yeni oynanış videosu:

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 18:39
steam ön sipariş fiyatı bence gayet makul bir fiyat çıkıştan sonraki yorumlara göre alınabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 13:20
Biraz yavaş duruyor ve sadece kılıçla bir ordan vuruyor bir diğer taraftan vuruyor. Çok bir espri göremedim combat sisteminde fakat grafikler ve atmosfer çok başarılı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 11:00
Eğer böyle olacaksa dövüşler aşırı yavaş olacak. büyük savaşlarda hamle yapmakla uğraşılmaz ki. Ama yine de gerçekçilik açısından çok kalite duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×