Kingdom Hearts 3 cephesinden sevindirici bir haber geldi

Kingdom Hearts 3 cephesinden sevindirici bir haber geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 1.04.2018 - 01:28
Oyunun geliştirilme süreci hızlandı.

Hali hazırda geliştirilmekte olan JRYO oyunları arasında oyuncuları en çok heyecanlandıran yapım Kingdom Hearts 3 için Batılı oyuncuları heyecanlandıran bir haber geldi. Disney animasyonlarında seslendirme sanatçısı olarak görev almış olan James Woods, Kingdom Hearts 3'ün seslendirme çalışmalarında yer aldığını ve çalışmaya başladığını belirtti. Square Enix oyunun İngilizce dublaj çalışmaları hakkında bilgi vermekten kaçınıyordu ancak ünlü sanatçının bu paylaşımı, Square Enix'in önüne geçti diyebiliriz. Aynı zamanda James Woods, Kingdom Hearts, Kingdom Hearts: Chain of Memories, Kingdom Hearts II, Kingdom Hearts Birth by Sleep ve Kingdom Hearts Re:coded oyunlarında Hercules karakterini de seslendirdi.

Kingdom Hearts 3'ün İngilizce dublaj çalışmaları başladı!

Diğer bir yandan Shazam filminin yıldızı ve başrol oyuncusu Zachary Levi, geride bıraktığımız günlerde oyunun dublaj çalışmaları hakkında kendisine herhangi bir danışanın olmadığını söylemişti. Keza kendisi oyunda Flynn Rider isimli karakteri seslendirecek. Böylelikle Square Enix, muhtemelen ünlü oyuncuyu da stüdyoya sokmuştur diye düşünüyoruz. Oyunun hala net bir çıkış tarihi olmasa da, tahminler 2019 yılını gösteriyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 11:00
Bilgiasayra çıkacak mı acaba yoksa yine ps exclusive mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×