Kingdom Hearts 3 için açılış fragmanı yayımlandı

Kingdom Hearts 3 için açılış fragmanı yayımlandı

Korhan ONUK
Korhan ONUK 9.12.2018 - 22:37
Bu ay başka fragmanlar da gelecek.

Square Enix tarafından geliştirilen Kingdom Hearts 3 uzun zamandır serinin hayranları tarafından bekleniyor. Yakın zamanda çıkış yapacak olan oyunun açılış fragmanı yayımlandı.

Kingdom Hearts 3 için yeni video yayımlandı

Birkaç gün Tetsuya Nomura tarafından Kingdom Hearts 3 için yeni video geleceği belirtilmişti. Square Enix bu sözü tuttu ve oyunun açılış sinematiğini yayımladı. Sinematik, Hikaru Utada tarafından seslendirilen Face My Fears şarkısıyla yapılmış. 

Kingdom Hearts 3 için yayımlanan fragman gerçekten güzel duruyor. Fragmanda Sora'nın hikayesinin yanı sıra, diğer Keyblade kullanıcılarının geçmişini de görme fırsatına erişiyoruz. Oyunda Karlar Ülkesi'nden Karayip Korsanları'na kadar birçok evren bizlerle olacak.

Sora, Donald ve Goofy'nin yeni macerasını izleyeceğimiz Kingdom Hearts 3, 25 Ocak 2019 tarihinde Japonya'da, Avrupa ve diğer ülkelerde ise 29 Ocak 2018 tarihinde çıkış yapacak.. Oyun için yeni bir otuz saniyelik video 16 Aralık 2018 tarihinde yayımlanacak. Son fragman ise 18 Aralık 2018 tarihinde çıkacak.

JRPG severlerin en sevdiği serilerden olan Kingdom Hearts'ın yeni oyunu bekleneni verecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 20:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×