Kingdom Hearts 3 için Frozen'lı oynanış videosu yayınlandı

Kingdom Hearts 3 için Frozen'lı oynanış videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.06.2018 - 01:12
Oyunun oynanış mekanikleri beklediğimizden çok daha iyi duruyor.

Diğer Japon oyunlarında olduğu yeni oyunu ile birlikte Xbox platformu için de çıkacak olan Kingdom Hearts serisinin üçüncü oyununa ait yeni bir oynanış video yayınlandı. Yeni oyunu ile birlikte Toy Story ve Monsters Inc. evrenlerine giriş yapan Sora ve ekibi, bu sefer Frozen dünyasına da merhaba diyecek. Disney'in kısa sürede en büyük markalarından biri haline gelen Frozen'dan, Elsa da Kingdom Hearts 3'e dahil olacak. Yıllardır geliştirilme sürecinde olan oyunu serinin hayranları dört gözle bekliyor. Üçüncü oyunda evrenini daha da genişleten serinin yeni oyunu için yayınlanan oynanış videosunda, oynanış mekaniklerinin oldukça eğlenceli gözüktüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kingdom Hearts 3 için yeni video paylaşıldı

Son olarak Final Fantasy XV'in yönetmenliğini yapan Tetsuya Nomura ve ekibine emanet edilen Kingdom Hearts 3'ün, FF 15'e benzetilmemesi çoğu hayranı memnun etti. Oyunu açık dünya yerine eski oyunlarda olduğu gibi koridor şeklinde bir yapıya sokan geliştiriciler, oyunun sunumunda da başarılı bir işe imza atmışa benziyor. 29 Ocak 2019 tarihinde çıkacağı belirtilen oyun, sadece Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına çıkacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 20:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2018 14:29
"Define Gezegeni" de olsa keşke ...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×