Kingdom Hearts 3 için yeni bir oynanış fragman daha yayınlandı

Kingdom Hearts 3 için yeni bir oynanış fragman daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 18.09.2018 - 11:47
Big Hero 6, Kingdom Hearts 3 ile buluştu.

İlk defa PlayStation ve Nintendo konsollarına özel olmayan Kingdom Hearts 3, sahip olduğu yeni oynanış dinamikleriyle kendi kitlesini heyecanlandırmayı başardı. Son olarak E3 2018 fuarında sahne alan yapım, Frozen dünyasının oyuna eklendiği haberini vermişti. Bu kez ise yayınlanan yeni videoyla birlikte Big Hero 6 karakterlerinin de oyuna eklendiğini görüyoruz. Hikayede yer alan San Fransokyo şehrinde savaşlara vereceğimiz yapımda, videoya göre mini oyunlar da olacak.

Kingdom Hearts 3 için yeni video geldi

Eski oyunlara benzeyen taraflarının yanı sıra kendi içerisinde yenilikler barındıran Kingdom Hearts 3, hikaye tarafında da ilgi çekici unsurlar bulunduruyor. Yer yer FF15'e benzetilen oyun, bu sayede bazı oyuncuları sevindirdi. 29 Ocak 2019 tarihinde çıkacağı belirtilen oyun, sene başında çıkan oyunların karşısında dişli bir rakip olabilir. Kendine has niş bir kitlesi olan Kingdom Hearts 3'ün, Xbox One platformuna gelmesiyle birlikte yüz binlerce yeni nesil Batılı oyuncu, Kingdom Hearts markası ile tanışmış olacak. Yılardır geliştirilme sürecinde olan yapımı, serinin hayranları dört gözle bekliyor. Bakalım oyun beklediği ilgiye çıktığı dönemde erişebilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 11:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×