Kingdom Hearts 3'te Star Wars? Kalp dayanmaz!

Kingdom Hearts 3'te Star Wars? Kalp dayanmaz!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 7.07.2013 - 23:56
İmkanı bile heyecanlandırıyor
Bildiğiniz gibi Kingdom Hearts serisi Final Fantasy evreniyle Disney karakterlerini ve mekanlarını birleştirmesiyle fark yaratan bir seri. Biz bugüne kadar Disney'ye hep "Miki Fare-Donald Amca" ekseninde bakıyorduk... Fakat düşünmediğimiz iki açı varmış: Marvel ve LucasArts. Disney2nin yakın zamanda eline geçirdiği iki firma da efsanevi karakter ve mekan arşivlerine sahip. Sora'nın Tatooine'de koşturması, Wolverine'le yan yana savaşması hayal mi peki? Tetsuya Nomura'ya göre değil. Kingdom Hearts serisinin yönetmeni Nomura Marvel ve Star Wars'ın oyuna eklenmesi ihtimali sorulunca "Tabii ki ekleyebilirsek harika olur. Ama Disney tarafında pek çok kural ve kısıtlama var, yani insanların istediği her şeyi koyamıyoruz. Zor bir karar ama sizin için sürprizlerimiz var" dedi. Fakat Star Wars öznelinde sorunca heyecanını resmen gizleyemedi Nomura. Haberi duyduğunda çok heyecanlanmış. "Evet tabii ki eğer ekleyebilirsek muhteşem olur. Disney satın aldığından beri Star Wars hakkında konuşuyoruz" dedi. Valla sen mi heyecanlandın Nomura ben mi... Kingdom Hearts'da Star Wars kadar güzel bir şey olabilir mi?

Kingdom Hearts 3'te Star Wars? Kalp dayanmaz!
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×