Kızgın kuşlar, konsollara adım atıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.08.2010 - 12:16
Kim daha çok kızgın?
iPhone için geliştirilen ve son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Angry Birds, yeni yapılan açıklama neticesinde PS3, PSP ve NDS konsollarına da geliyor.Nintendo DS'de dokunmatik mekanizmanın bulunmasından dolayı oyunun işleyişinde önemli bir değişikliğe gidilmeyecektir, ama özellikle PS3 versiyonuna yeni düzenlemelerin yapılması gerekiyor. Çıkış tarihi konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Kızgın kuşlar, konsollara adım atıyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kızgın kuşlar, konsollara adım atıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×