Kohan: Ahriman's Gift web sitesi ve detaylar

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Kohan: Ahriman's Gift web sitesi ve detaylar
Strategy First'den yapılan açıklamaya göre yeni çıkacak olan Kohan: Ahriman's Gift için bir web sitesi ve demo hayata geçirildi. Sitenin sık sık oyun hakkında haberler ve bilgiler ile güncelleştirileceği belirtiliyor ve ayrıca oyunun bu sitesinde oyundaki elementler, kahramanlar, büyüler ile ilgili bilgilerin yanısıra screenshot'lar ve çeşitli röportajlarla oldukça zengin bir site görünümünde. Kohan: Ahriman's Gift'te 5 tane kampanya, 40 tane dizayn edilmiş harita, tam fonksiyonlu bir harita editörü, 90 tane detaylandırılmış birim, 70 üzerinde birbirinden farklı heroe, 100 üzerinde büyü ve 75 teknoloji, 8 kişilik multiplayer desteği gibi oldukça renkli özellikler yer almakta ve oyun bu haliyle bir expansion'dan çok yeni bir oyunmuş gibi duruyor...tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2022 08:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kohan: Ahriman's Gift web sitesi ve detaylar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×