Konami'den yeni bir korku oyunu: Six Days in Fallujah

Hamza Bulut
Hamza Bulut 3.06.2010 - 12:31
Konami'den yeni bir korku oyunu: Six Days in Fallujah

         Konami, yaptığı açıklama ile, Silent Hill serisinin dışında yeni bir korku oyununu daha dağıtımcılığını üstlendiğini açıkladı. Atomic Games'in geliştirdiği "Six Days in Fallujah" isimli oyunu bünyesine katan Konami, oyun hakkında da bir kaç detay açıkladı. TPS bakış açısından oynanacak bir korku oyunu olan "Six Days in Fallujah", Irak Özgürlük Operasyonu üzerine kurulu bir senaryodan oluşacak ve ABD deniz piyadelerinin o günlerde çektiği fotoğraflar ve videolardan, günlüklerinden ve anılarından esinlenerek geliştirilecek. Kısacası oyun, deniz piyadelerinin Fallujah'daki 6 günlük hayatta kalma mücadelesini konu alacak. PC, PS3 ve Xbox 360 için geliştirilen "Six Days in Fallujah" için çıkış tarihi henüz açıklanmazken, oyunun önümüzdeki sene çıkarılacağı tahmin ediliyor.

KAYNAK
Konami'den yeni bir korku oyunu: Six Days in Fallujah
worthplaying.com/


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 14:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konami'den yeni bir korku oyunu: Six Days in Fallujah

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×