Konsolda da kullanılabilen Razer Hammerhead X piyasaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.06.2021 - 10:32
Razer yaptığı açıklama ile oyun konsollarında da özel bir alıcı ile kullanılabilen yeni kulaklığı Razer Hammerhead X'in çıktığını duyurdu.

Razer bugün, aydınlatmalı yeşil LED dokunmatik kontrollerle kalabalığın arasından sıyrılmak üzere tasarlanan ve göze çarpan stili ile yeni Hammerhead True Wireless X yüksek performanslı kulak içi kulaklıklarını duyurdu. 60 ms düşük gecikmeli Oyun Modu ile oyuncular için optimize edilmiş ve özel olarak ayarlanmış 13 mm sürücüler aracılığıyla zengin, etkileyici ses sunan Hammerhead True Wireless X, hareket halindeyken oyun ve medya keyfi için çok yönlü bir kulaklık setidir. 

Razer Hammerhead X piyasaya çıktı

Hammerhead True Wireless X; kullanıcıları kalabalıktan farklı kılan şık, aydınlatmalı bir çift kulaklıkta oyun için ideal, zengin, etkileyici, düşük gecikmeli ses sunar. Android için Google Fast Pair ile uyumlu ve Otomatik Eşleştirme özellikli Bluetooth 5.2 kullanan Hammerhead True Wireless X kulaklıklar; akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve konsollarla kullanım için ideal olan hızlı, kullanışlı ve güvenilir bir bağlantı sunuyor

Konsolda da kullanılabilen Razer Hammerhead X piyasaya çıktı

Her bir kulaklıktaki özelleştirilebilir arkadan aydınlatmalı LED dokunmatik kontroller, aramaları yönetme, ses kontrolü veya Oyun Modunu etkinleştirme gibi en çok kullanılan işlevlere hızlı erişim sağlar. Hammerhead True Wireless X ile piyasaya sürülen yeni Razer Audio Uygulaması, kullanıcıların ses ortamına ince ayar yapmalarına, aydınlatma efektlerini ve parlaklığı özelleştirmelerine ve tercihlerine göre dokunma hareketlerini yeniden eşlemelerine olanak tanıyor. Aydınlatma etkinken 24 saate kadar kullanım (aydınlatma devre dışıyken 28 saate kadar) ile Hammerhead True Wireless X, tüm gün oyun ve medya keyfi için pil ömrüne sahiptir, bu da onları mobil oyuncular kristal netliğinde ses ile düşük gecikme deneyimi için mükemmel kulaklıklar haline getirir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 16:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 10:51
200$ site fiyatı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2021 09:00
fiyat?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2021 11:58
kaç para aga
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konsolda da kullanılabilen Razer Hammerhead X piyasaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×