Korku oyunu Agony'nin yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Korku oyunu Agony'nin yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.05.2018 - 13:38
Agony'den oynanış fragmanı geldi

Merakla beklenen korku oyunu Agony'den yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Karanlık teması, iç karartıcı atmosferiyle ve cinsel içerikli sahneleriyle adından söz ettiren oyunun, son yayınlanan oyun içi görüntülerinden oluşan fragmanı, Agony'nin oynanış dinamiklerinin nasıl olacağını ile ilgili ipuçları veriyor.

Cehennemde geçen korku oyunu Agony'den oynanış fragmanı geldi

Ürkütücü atmosferiyle oyuncuların dikkatini çeken Agony, aslında nasıl bir oyun olacağından çok oyunda bulunan sahneler ile gündeme gelmişti. Daha önce oyunun konsol sürümüne uygulanan sansür ve oyunda bulunan cinsel organ tasvirlerinin bazı oyuncuları rahatsız etmesiyle ilgili haberleri size aktarmıştık.

Agony'de bulunan cinsel organlar oyuncuları rahatsız etti

Geçtiğimiz gün itibariyle adı daha çok sansasyonel haberlerle gündeme gelen Agony oyununundan bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan oynanış fragmanının oldukça karanlık ve kasvetli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, oynanış fragmanı olarak tanıtılan videonun pek de oynanışa dair bir izlenim verdiğini söylemek oldukça güç, karanlık bir atmosferde dolaşan ana karakterin bir takım yaratıkları büyü benzeri güçlerle uzağa fırlattığı görülüyor. Agony'nin oynanış fragmanı altına gelen yorumlara bakılırsa oyunseverlerin, yayınlanan oynanış görüntülerini pek de sevmedikleri görülüyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 23:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2018 03:38
Kör olmaya birebir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2018 14:08
rezalet
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2018 00:20
Cehennemdeki bir ruh olarak bedenleri ele geçirip ilerliyoruz sanırım çünkü bir karakter büyü yaparken diğeri sadece yol gösterdiğini düşündüğüm bir mor ışık yolluyor. Oyunu baya köyü buldum bu arada ne ortamı güzel ne oynanışı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2018 21:32
çöp bu atmosfer abanmışlar oynanışta icraat olcağını sanmıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 25.05.2018 16:37
Oyunun atmosferi gereği fazla karanlık aradaki geçişleri pek anlayamadım. Ayrıca biz neyiz ? Cehenneme düşmüş birisimiyiz ? Heralde oynarken çözülecek bunlar fakat gameplay olarak hiç olmaması gereken yerlerden almışlar sanırım yoksa bütün oyun böyleyse en fazla 1 saat dayanabilirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×