Krafton'un fantastik oyunu için etkileyici bir video yayınlandı

Ersin Kılıç 20.09.2022 - 13:36
Daha önce konsept çalışmaları yayınlanan ve The Bird That Drinks Tears romanından uyarlanan oyun için oldukça dikkat çekici bir konsept videosu yayınlandı.

Daha çok PUBG oyunları ile özdeşleşmiş olsa da Krafton firması farklı projelerle de karşımıza çıkmaya devam ediyor. Firma geçtiğimiz günlerde yaptığı resmi duyuru ile Kore fantastik romanı The Bird The Drinks Tears'ı konu alan ve fantastik öğeler içeren yeni bir oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Oyuna dair ilk konsept görsellerin yayınlanmasının ardından ise bugün yine konsept bir tanıtım videosu yayınlandı. Videonun oldukça etkileyici olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Yayınlanan video ve yeni bilgiler şu şekilde;

Krafton'un fantastik oyunu için konsept videosu yayınlandı

Krafton'un fantastik oyunu için etkileyici bir video yayınlandı

KRAFTON, Inc.'in popüler Kore fantastik romanından konu alan isimsiz bir oyun projesi üzerinde aktif olarak geliştirme sürecinin başladığının açıklanmasının ardından KRAFTON, kitlenin gelecekteki eğlence projelerinden nelerle karşılaşacağını sunmak amacıyla bu IP’nin yeni bir görsel konsept tanıtım videosunu yayınladı. İsimsiz oyun projesi ile beraber, görselleştirme projesi, bir çizgi roman ve sinema filmi de dahil olmak üzere The Bird That Drinks Tears'ı konu alan, çeşitli multimedya projelerinin estetik ve ton yönlerine rehberlik edecek şekilde konumlandırıldı.

Unreal Engine 5 kullanılarak oluşturulan görsel konsept tanıtım videosu, KRAFTON'un The Bird That Drinks Tears'ı konu alan çeşitli projeleriyle hedeflediği mistik tonu vurguluyor. Tanıtım videosundaki dünya ve karakter tasarımları, Star Wars ve Marvel gibi serilerle tanınan ünlü Hollywood sanatçısı Iain McCaig tarafından yaratılan göz alıcı konsept sanatını sunuyor.

2021'den beri KRAFTON'un Windless Ekibi, dünyayı ve romanın karakterlerini görselleştirme konusunda Iain McCaig ile yakın bir şekilde çalıştı. Bu iş birliğinin son ürünü 2022 yılında sanat kitabı olarak yayınlanacak. Bununla beraber 2023 yılında The Bird That Drinks Tears'ı konu alan bir çizgi roman yayınlanacak.

Son olarak KRAFTON, romanı konu alan isimsiz bir oyun projesi üzerinde aktif geliştirme sürecine devam ediyor. KRAFTON, iddialı vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak adına küresel çapta en iyi yetenekleri işe alma çabalarını sürdürürken oyunun resmi internet sitesini kısa süre önce aktif hale getirdi.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2024 18:54
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2022 15:09
daha karanlık bir witcher benzeri gibi duruyor, acaba?
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2022 00:29
Katılıyorum, biraz witcher vari bir hava var gibi konuda
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2022 12:24
He canım her kılıç olan oyun witcher benzeri zaten onimush,god of war, ghost of tshushima,bloodborne,dark souls ,devil may cry hep witcher dan esinlenmiştir :))
Oyunu beğenmiş olabilirsin ama okadarda herşeyde esinti arama.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2022 01:23
Uzun süredir (son Diablo fragmanında beri) izlediğim en etkileyici video.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Krafton'un fantastik oyunu için etkileyici bir video yayınlandı
İlginizi Çekebilir