Kulak içi oyuncu kulaklığı: HyperX Cloud MIX Buds duyuruldu

Ersin Kılıç 15.06.2022 - 11:29
Oyuncu aksesuarları ile bildiğimiz firma farklı segmentlere yönelmeye de devam ediyor. 2.4 Ghz bağlantısına sahip olan HyperX Cloud MIX Buds kulaklığı duyuruldu.

HyperX Cloud MIX Buds kulaklığı mobil kullanım dışında masa üstü bilgisayar kullanımına da odaklanmasıyla dikkat çeken bir model. Akıllı telefonlar dışında alıcısı ile hem PC hem de Nintendo Switch gibi konsollarda da kullanım imkanı sağlayan bu model için yapılan açıklamalar ve teknik özellikler ise şu şekilde;

HyperX Cloud MIX Buds kulaklığı geliyor

HP Inc.'in oyun çevre birimleri ekibi, e-spor ve oyun sektöründe marka lideri HyperX, çoklu platform uyumlu, oyun ve dijital yaşam tarzı için tasarlanan HyperX Cloud MIXTM Buds 'ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. HyperX 'in çift modlu ilk Gerçek Kablosuz (TWS) oyun kulaklığı, oyunlar için düşük gecikmeli 2.4 GHz kablosuz bağlantıya ve gittiğiniz her yerde kullanabilmeniz için Bluetooth 5.2 bağlantısına sahiptir.

Cloud MIX Buds, medya cihazları veya telefonlar için 2.4 GHz USB Type-C kablosuz adaptör veya Bluetooth kablosuz kullanarak çoklu platform uyumluluğu ile hızlı oyun sınıfı kablosuz bağlantılar sunar. Birlikte verilen USB-C 'den USB-C 'ye masaüstü adaptörü ile erişilebilirliği artırır, dongle ile 2.4GHz ve Bluetooth bağlantısı arasında geçiş yaparak uzaktan kumanda görevi görmesini sağlar.

MIX Buds, sürükleyici oyun içi ses deneyimi için büyük 12mm dinamik sürücüler ve DTS Headphone:X  kullanır. Buds, daha doğru oyun içi ses konumu için hassas mekansallaştırma ve yerelleştirme ile 7.1 surround ses sunar. Kullanıcılar, EQ'lar dahil olmak üzere tercih ettikleri ses profilini kişiselleştirmek ve dokunmatik kontrolleri atamak ve yeniden atamak için HyperX NEGENUITY yazılımını kullanabilirler.

HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Oyuncuların gittikleri her yere oyunlarını da götürmelerini sağlayan, oyunun kurallarını değiştiren teknolojiyle gerçek kablosuz pazarına girmekten heyecan duyuyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir. "HyperX, birden çok platformda anlık hızlı değişiklikle, iki farklı kablosuz bağlantı isteyenler de dahil olmak üzere, tüm platformlardaki oyuncuların sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor." demiştir.

Kulak içi oyuncu kulaklığı: HyperX Cloud MIX Buds duyuruldu

MIX Buds, mükemmel uyumu sağlamak için dahil edilen üç farklı boyuta sahip silikon kulak uçları ile HyperX 'e özel bir konfor sunar. Şarj kutusu Buds'ı hasardan korur, 2.4GHz USB-C adaptörünü saklamak için silikon kılıf da yanında gelmektir. Cloud MIX Buds 'ın uzun ömürlü pil ömrü, tek bir şarjla 33 saate kadar güç sunmaktadır3.

Kullanılabilirlik

HyperX Cloud MIX Buds gerçek kablosuz kulaklıklar, Temmuz 2022'de 2799 TL fiyatı ile satışa çıkacak. HyperX Cloud MIX Buds 'ın kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi için HyperX Cloud MIX Buds ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Mevcut COVID-19 durumu nedeniyle, HyperX ’in bazı ürünlerinde ve nakliyesinde gecikmeler yaşanabilir. HyperX, bu durumun müşterileri üzerindeki etkiyi en aza indirmek, ürün kullanılabilirliğini ve zamanında teslimat sağlamak için ortaklarıyla mümkün olan her türlü tedbiri almaktadır.

Ayrıca bakınız: HyperX Cloud II Wireless inceleme

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2024 15:26
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2022 12:02
Bende razer tws var onlar da şahane tavsiye ederim. rgb sevenler bayılır chroma felan renkleri yanar döner
Kalan Karakter: 300 Gönder
Kulak içi oyuncu kulaklığı: HyperX Cloud MIX Buds duyuruldu
İlginizi Çekebilir