Kung-Fu temalı Sifu çıkış tarihi sonunda duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.08.2021 - 23:02
Gamescom 2021 açılış sunumunda Absolver'ın geliştiricisi Slocap imzasını taşıyan Sifu çıkış tarihi de paylaşıldı.

Daha önce Absolver oyununa da imza atan Slocap tarafından geliştirilen Sifu çıkış tarihi ile tekrar karşımıza çıktı. Hala devam etmekte olan Gamescom 2021 açılış sunumunda yeni videosu yayınlanan Sifu çıkış tarihi 02.22.2022 olarak verildi. 

Kung-Fu temalı Sifu çıkış tarihi 2 Şubat olarak duyuruldu

Kung-Fu temalı Sifu çıkış tarihi sonunda duyuruldu

Üçüncü şahıs bakış açısına sahip olan Sifu oynanış anlamında Batman Arkham oyunlarından esinlenerek geliştirilmiş. Yapım ekibi daha önce yaptığı açıklamada "derin ve zorlu bir oynanışa sahip, sürükleyici bir macera oluşturmak için tek oyunculu bir deneyime odaklanmaya karar verdik" ifadelerine yer vermişti. Komboların ön plana çıktığı yapımda ana karakterimiz, ruhunu intikam arayışına adayan genç bir Kung-Fu öğrencisi olacak. Ailesi gizemli suikastçiler tarafından öldürülen ve sekiz yılını bu intikam için harcayan kahramanımızın yumruklarını konuşturmasına ise biz yardımcı olacağız.  

Kung-Fu temalı aksiyon oyunu Sifu, PS5 , PS4 ve PC için çıkacak. Oyunun yeni videosu ise şu şekilde;

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 20:26
adam güzel dövüyo oynanır bu ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 09:32
"Bize funkhu mu öğreteceksiniz hocam?"
"Evet, funkhu..."
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 00:07
Keşke bu yıl çıksaydı sabırsızlıkla bekliyorum bu oyunu neyse ki fiyatı makul
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kung-Fu temalı Sifu çıkış tarihi sonunda duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×