Kurt skini geldi ve (neyse ki) beklenenden ucuz!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.12.2013 - 22:08
İç rahatlığıyla alınabilir
Call of Duty: Ghosts'ta, belli bir killstreak seviyesine ulaştığımızda gelen muhafız köpeğini bir kurda çeviren skin bugün itibariyle Xbox Live'dan satşa sunuldu. Hatırlayacaksınız bu skinin ilk dedikoduları elimize ulaştığınıda fiyat olarak 4$ telaffuz ediliyordu. O zamanlar ben de, sizler de bu fiyatın çok yüksek olduğunu, 0.99-1.99 civarı bir fiyatın daha münasip olacağını söylemiştik. Görünen o ki ya ilk söylenen fiyat yanlıştı, ya da Activision gelen tepkileri görüp skini daha ucuz bir fiyata satışa sundu; zira köpeğinizi kurda çevirmek için ödemeniz gereken miktar sadece 1.99$. Bu böylesi etkisiz ve ufak bir eklenti için -0.99'un hala daha uygun olduğunu düşünsek de- makul bir rakam. Ne dersiniz, Activision cephesinde ölümü gösterip sıtmaya razı etme taktiği mi uygulandı, yoksa ilk sızdırılan rakam Ghosts'a çamur atma çabası mıydı? Ek bir soru daha: Bu fiyata kurt skinini alır mısınız, ilginizi çeker mi? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kurt skini geldi ve (neyse ki) beklenenden ucuz!
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 18:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kurt skini geldi ve (neyse ki) beklenenden ucuz!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×