Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor

Özgür Deveci
Özgür Deveci 4.01.2021 - 21:03
Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi, tekrar izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği aksiyon, dram ve politik televizyon dizisi Kurtlar Vadisi, 5 yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Kurtlar Vadisi: Kaos ismiyle yayınlanacak dizi, önümüzdeki Şubat ayında Show TV'de gösterime girecek. 

Dizide Polat Alemdar, kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirip Türkiye'deki mafyanın tepesinde bulunan Kurtlar Konseyi'ni çökertmiş ve Türkiye'deki mafya yapılanmasının sonunu getirmiştir. Bu görevi layığıyla yerine getirdikten sonra Kamu Güvenliği Teşkilatı (KGT)'nın başına geçen Alemdar, devlet adına önemli operasyonlarda bulunmak için harekete geçer. Ancak yeni misyonu daha derin ve tehlikelidir.

Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor

Efsane geri dönüyor

Dizide Polat Alemdar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, yeni diziyle ilgili heyecanını "Kurtlar Vadisi Kaos adında bir dizimiz olacak, senaryosunu yazdık. Onu, yakın bir zaman televizyon ekranında Şubat ayı gibi düşünüyoruz. Senaryosu bitti, birkaç bölümü yazıldı. Tabii ki üzerinde değişiklikler olacaktır, gündemi yakalamak anlamında. Ama yakın bir zamanda, artık fragmanlarıyla." sözleriyle dile getirdi.

Şaşmaz, verdiği röportajda "Kaos yönetimi diye bir ideoloji var ve o ideolojide dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini şimdiden anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız. Yakın coğrafyamızdaki ve körfez olsun, bu civardaki ülkelerle değişen denklemde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yaparız. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Ayrıca tabii global anlamda da Myanmar’dan, Afganistan’dan, Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim." ifadelerinde bulundu.

Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyor sunuz? Kimler Kurtlar Vadisi Kaos dizisini merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 17:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 6.01.2021 17:50
hayırlı nöbetler babayiğit
System32
System32 8.01.2021 09:39
dağda keklik burda domates yokluk görmemiş gibi konuşma lan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2021 08:08
Ben en çok Cahit karakterine hayranım. Bu adam, tam Türkiye'nin James Bond'u gibi rol kesiyor. Cahit, Kutlar Vadisi tarihinin en iyi oyuncusudur!
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2021 21:18
Cahit aynı zamanda mükemmel bir senaryo yazarıdır. Bunu da unutmayın arkadaşlar. Cahit'e, oyunculuk ve senaristlik konusunda, hakkını teslim edin yani. Sezar'ın hakkı Sezar'a, değil mi?!
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2021 13:29
Necati Şaşmaz ile karşılıklı döktürüyorlar. Oyunculuk şöleni izliyoruz.
cemakturk
cemakturk 5.01.2021 15:49
Ahaha aynen. Titreye titreye ünlü oldu :) Flash tv de dahi oynamayacak adamdı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2021 20:58
Bunlar dönme yüzü buluyorlarsa halimiz gerçek ten yavan. Tarih tekerür edecek. Yazık bize.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2021 05:37
Dünyanın en iyi dizi geliyor!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2021 22:03
Sevmeyen izlemez. Bez bebek, selena izleyicilerine saygı duyuyorum. Herkes sevdiği diziyi izlesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×