KZ: Mercenary unutulmadı, güncelleme geliyor

KZ: Mercenary unutulmadı, güncelleme geliyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 26.11.2013 - 23:29
Bazıları da bedava
Killzone diyince biz oyuncuların aklına şu sıralar Killzone: Shadow Fall geliyor fakat serinin geçtiğimiz aylarda Vita'ya çıkan kuzeni Mercenary cephesinde de sular durulmuş değil. Guerilla Cambridge oyuna gelecek yeni güncellemelerin müjdesini verdi. Birkaç hafta içinde gelecek Update 3 ufak değişikliklerin yanı sıra önceki güncellemelerin boyutunu küçültecek. Ocak'taki 4. Update ise eşleştirmeyi iyileştirecek ve otomatik bir takım dengeleme özelliği içerecek. Mercenary ile Guerilla Warfare modları için offline Botzone'lar ve iki yeni multi haritayı bedava ekleyecek olan Update 5 ise bunlardan sonra gelecek. Gelecek update'ler için de Vita TV desteği eklemeyi de düşünüyorlar. Yani spotlar Shadow Fall'ın üstünde diye Mercenary duraklamış değil, tam gaz yoluna devam ediyor!

KZ: Mercenary unutulmadı, güncelleme geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 20:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×