Last of Us’ı hiç oynamamış gençlerin verdiği tepkiler

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 3.02.2015 - 17:38
YouTube’un ünlü "REACT" kanalı bu sefer Last of Us’a el attı
Gençler, çocuklar ve yaşlılarla ile yaptığı reaksiyon videoları ile beğeni toplayan YouTube kanalı “React”, bu sefer daha önce hiç Last of Us oynamamış ve Hollywood klişeleri ile büyümüş Amerikalı gençlere Last of Us oynatarak tepkilerini kameraya kaydetti. Oldukça ilginç tepkiler ile karşılaştığımız video’yu aşağıdan seyredebilirsiniz. Unutmadan belirtelim eğer Last of Us’ı oynamadıysanız videonun ağır “SPOILER” içerdiği konusunda sizleri uyarıyoruz.

İşte gençlerin Last of Us’a verdiği tepkiler:

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Last of  Us’ı hiç oynamamış gençlerin verdiği tepkiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×