League of Legends'ın kadın karakterleri İran'da yasaklandı!

League of Legends'ın kadın karakterleri İran'da yasaklandı!

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 28.08.2013 - 15:19
Turnuva kuralı görenleri şaşırttı
League of Legends'ın İran'da yapılan turnuvasında kadın karakterler yasaklandı. Dış görünüşü uygun olmayan ve yasaklanan karakterler şunlar: Ahri, Akali, Ashe, Caitlyn, Cassiopia, Diana, Elise, Evelyn, Fiora, Irelia, Janna, Karma, Katarina, Kayle, Leblanc, Leona, Lissandra, Lulu, Lux, Miss Fortune, Morgana, Nami, Nidalee, Oriana, Quinn, Riven, Sejuani, Shyvana, Sivir, Sona, Soraka, Syndra, Tristana, Vayne, Vi, ve Zyra.

League of Legends'ın kadın karakterleri İran'da yasaklandı!
Bazı kadın karakterlere izin vermeyi düşünüyorlar. İzin vermeyi düşündükleri karakterler ise şunlar: Diana, Fiora, Karma(sadece geleneksel kostüm), Kayle, Leona, Lissandra, Lulu, Lux, Nami, Quinn, Sejuani, Tristana ve Vayne.

Turnuvada oyuncuların başına gelecek kötü bir durum da mevcut. Eğer Alistar, Thresh ve Taric banlanırsa oyunda destek karakteri bulunamayacak. Bu çok komik bir durum. İran'ın karakterler için daha kapalı kostümler beklediği söyleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 22:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×