League of Legends'ın yeni şampiyonu Rell tanıtıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 11.12.2020 - 15:05
Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler MOBA oyunu League of Legends'ın yeni şampiyonu Rell tanıtıldı.

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan popüler MOBA oyunu League of Legends'ın yeni şampiyonu Rell tanıtıldı. Demirbazlık yeteneklerinin destek rolünde kullanacak olan Rell, 10.25 yamasıyla birlikte Sihirdar Vadisi'ne indi.

Riot Games'in kıdemli konsept sanatçısı Justin "Riot Earp" Albers, Rell ile ilgili "Tank bir destek oluşturma fikrini gerçekten sevdik. Bunu yapmayalı uzun zaman oldu. Hatta sonuncusu Braum'du. Ancak Braum'un aksine, daha karanlık bir geçmişe ve kişiliğe sahip olmasını istedik. Birkaç farklı seçenek üzerinde yoğunlaştık ve demirbazlık konsepti herkes tarafından oldukça beğenildi. Konsepte karar verdikten sonra, Rell'in nereden geldiğine karar vermemiz gerekiyor." ifadelerinde bulundu.

League of Legends'ın yeni şampiyonu Rell tanıtıldı

Demir İrade, Rell ile rakibin zırhını bükerek saflarını dağıtın

Pasif - Kalıpları Kır: Rell çok yavaş saldırır ama hedefinin zırh ve büyü direncinin bir kısmını geçici olarak çalar ve çaldığı miktara bağlı olarak ilave hasar verir. Ayrıca Rell, birden fazla farklı rakipten direnç çalarak son derece dayanıklı hale gelebilir.

Q - Parçalayan: Darbe Rell mızrağını ileri doğru saplayarak kalkanları kırar ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir (hasar, ilk hedeften sonra azalır). Eğer Rell E - Çekiş ve İtiş yeteneğiyle bir takım arkadaşına bağlıysa, o ve takım arkadaşı bu yetenekten isabet alan her bir şampiyon için can yeniler.

W1 - Demirbazlık: Sert İniş - (Yalnızca binek üstündeyken kullanılabilir.) Rell havaya sıçrar ve bineğini ağır bir zırha dönüştürerek yok edilene ya da yeniden bineğinin üstüne binene kadar varlığını sürdüren devasa bir kalkan kazanır. Yere indiğinde etrafındaki tüm rakipleri havaya savurur. Rell, dönüşümü esnasında E - Çekiş ve İtiş ve R - Manyetik Fırtına yeteneklerini kullanabilir. Rell zırhlı haldeyken daha yüksek dayanıklılığa, düşük hareket hızına ve bir hareket hızı sınırına sahiptir. Dönüşümün ardından bu yetenek Demirbazlık: Binek Sırtı haline gelir.

W2 - Demirbazlık: Binek Sırtı - (Yalnızca zırhlı haldeyken kullanılabilir.) Rell ileri atılarak zırhını bir bineğe dönüştürür ve kısa süreliğine hareket hızı kazanır. Bir sonraki saldırısı esnasında hedefine hücum ederek ilave hasar verir ve onu omzunun üstünden atar. Rell, bineğinin üstündeyken hareket hızı artışı kazanır. Dönüşümün ardından bu yetenek Demirbazlık: Sert İniş haline gelir.

E - Çekiş ve İtiş: Rell, zırhından bir parçayı manyetik olarak hedef takım arkadaşına bağlayarak ona yakınındayken ilave zırh ve büyü direnci sağlar. Rell bu yeteneği yeniden kullanarak bağı sonlandırdığında hem yakındaki hem de kendisi ve bağlı takım arkadaşı arasındaki tüm rakipleri sersemletir.

R - Manyetik Fırtına: Rell manyetik bir hiddetle patlayarak yakınındaki rakipleri kendine çeker. Ardından kendi çevresinde bir çekim alanı oluşturarak bir süreliğine yakınındaki rakipleri çekmeyi sürdürür. Bu alan, rakiplerin diğer eylemlerini engellemez.

Son olarak demir irade Rell için yayınlanan şampiyon tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2020 01:21
Şu antika toxic oyunu oynuyan kaldı mı?
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2020 15:09
Hala en çok oynanan oyunlardan biri olması dışında sorun yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2020 17:43
Şu oyunun topluluğu gördüğüm en toksik topluluktur. Oyunu öğrenmek için oynuyosun bilmediğin için ölünce yada istediklerini anlamayınca takımdakiler ana bacı küfür ediyor, sanki oyunu a'dan z'ye bilmem gerekiyormuş gibi üstüne bilmediğim için report yiyorum. Garip.
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2020 21:42
Kardeşim şöyle yap oyun başı herkesi sustur öyle oyna yoksa dediğin gibi çok toksikler.Abi iyi oynuyosun küfür kötü oynuyosun gene küfür öyle yenilir yutulur şeyler de değil rapor sistemi desen zaten çalışmıyor.Ama oyunu öğrendikten sonra dereceli atmak bide kıyasıya maç olunca çok keyifli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
League of Legends'ın yeni şampiyonu Rell tanıtıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×