Lebron James, Miami'de

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.07.2010 - 16:13
NBA 2K11'den yeni resim
2K Sports tarafından geliştirilen basketbol oyunu NBA 2K11 için yeni bir ekran görüntüsü yayımlandı. Görüntüde, ünlü NBA yıldızı Lebron James yer alıyor. James, bilindiği gibi Miami Heat'e transfer olmuştu ve bu görüntüde de Miami formasıyla görünüyor.

Lebron James, Miami'de
NBA 2K11, PC ve konsollar için 5 Ekim'de raflarda olacak. Oyunun kapağında ise, efsanevi yıldız Michael Jordan yer alıyor.

Lebron James, Miami'de
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lebron James, Miami'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×