Left 4 Dead 1 ve 2, PS3'e mi geliyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 10:28
Gametrailers TV'de bu hafta Valve'dan duyuru bekleniyor
Önemli oyun yapımcılarından Valve, bu hafta önemli duyurular yacak. Gametrailers TV'den Geoff Keighley'in Twitter sayfasında yer verdiği bilgiye göre bazı söylentiler gerçekleşecekmiş. Left 4 Dead 1 ve Left 4 Dead 2 hakkında bazı açıklamaların yapılması bekleniyor. Bu da hemen akıllarda "acaba PS3'e mi geliyorlar" sorusunu doğuruyor. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Left 4 Dead 1 ve 2, PS3'e mi geliyor?
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Left 4 Dead 1 ve 2, PS3'e mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×