Left 4 Dead benzeri oyun Earthfall'un çıkış tarihi duyuruldu

Left 4 Dead benzeri oyun Earthfall'un çıkış tarihi duyuruldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 23.05.2018 - 10:31
Yine hedef zombiler

Left 4 Dead'e olan benzerliğiyle oldukça dikkat çeken, Earthfall'un erken erişimden çıkış tarihi duyuruldu. Pc, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen birinci şahıs aksiyon oyunu 13 Temmuzda erken erişimden çıkacak.

Left 4 Dead benzeri oyun Earthfall'un erken erişimden çıkacağı tarih belli oldu

Valve'ın geliştirdiği Left 4 Dead oyuncular tarafından öyle sevildi ki, çıkışının üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen, hala oynanan bir oyun serisi. Ancak Valve'ın 3 rakamına olan takıntısından mıdır nedir yıllardır, yeni bir Left 4 Dead oyunu bekleyen oyuncular hayal kırıklığına uğruyor. Left 4 Dead 3 bekleyişi sürerken, ortaklaşa oynanabilen, zombi akınlarına karşı arkadaşlarımızla birlikte mücadele edebileceğimiz bir oyun daha çıkışını yapacak. Holospark'ın geliştiriciliğini üstlendiği Earthfall bir takım bazlı zombi avlama oyunu. 4 kişi ortaklaşa oynanabilen oyunda her karakterin ayrı bir özelliği bulunuyor. Gelecek zombi akınlarına karşı Fortnite vari, barikat yapıp geliştirebildiğiniz Earthfall, Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş. Earthfall'ın çıkış tarihi duyuru fragmanına ve oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 00:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×