Left for Dead'in yaratıcısı yeni bir co-op odaklı oyun duyurdu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.03.2019 - 13:35
Turtle Rock Studios, Back 4 Blood'ı duyurdu

Warner Bros. Interactive Entertainment ve Left 4 Dead'in yaratıcısı ve geliştirme ekibinin Turtle Rock imzalı yeni co-op odaklı oyun Back 4 Blood'u duyurdu. Back 4 Blood'un tamamen ortaklaşa oynanaışa odaklanacağı, birinci şahıs bakış açısından oynanacak zombi temalı nişancı oyunu olacağı açıklandı. Back 4 Blood içiçn henüz ekran görüntüsü ya da fragman gibi görsel materyal paylaşılmış değil. Oyunun asıl göründüğü ise merak konusu.

Left for Dead'in yaratıcısı yeni bir co-op odaklı oyun duyurdu

Warner Bros. Interactive Entertainment Başkanı David Haddad, " Co-op oynanış türünün en iyi oyunlarına imza atan Turtle Rock ile  Back 4 Blood için ortaklık içine girmekten büyük mutluluk duyuyoruz dedi. Turtle Rock'taki yetenekli ekip, uzun süredir birlikte muhteşem oyunlar geliştiriyor ve yeni bir co-op zombi oyunu yapmak çok heyecan verici dedi."

Turtle Rock'tan ise "Geçmişe bakmıyoruz, amacımız tecrüblerimizi yeni oyunumuza aktarmak ve projeyi ileri götürmek." açıklaması geldi. 

Son olarak yine co-op nişancı oyunu Evolve2u geliştiren Turtle Rock, büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Bakalım yeni oyun nasıl olacak?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 22:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2019 11:23
Hadi bakalimm
Kalan Karakter : 300 Gönder
Left for Dead'in yaratıcısı yeni bir co-op odaklı oyun duyurdu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×