Lenovo'dan fuşya renkli IdeaPad Z370

Lenovo'dan fuşya renkli IdeaPad Z370

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.02.2012 - 10:40
Farklı bir IdeaPad
Basın bültenidir.

Lenovo, Sevgililer Günü’ne özel fuşya renkli IdeaPad Z370 modelini sunuyor. Z370'te Intel Turbo Boost Technology 2.0’a sahip ikinci nesil Intel Core i5 işlemci ve  NVIDIA GeForce’a uyumlu grafik kartı var. Cihazdaki Windows 7 Lenovo Enhanced Experience 2.0 teknolojisi ise kullanıcılara 20 saniyeden kısa sürede bilgisayarı açmalarını ve kapatmalarını sağlıyor.

Lenovo'dan fuşya renkli IdeaPad Z370
Z370’te öne çıkan bir diğer özellik  lüks, modern ve metalik havası veren panele sahip AccuType klavye. Rahat yazım için her biri ayrı ayrı yuvarlatılmış tuşlarıyla, stil ve fonksiyonelliği bir arada sunan klavyenin tuşlarındaki kavisli ve ayrık yapı, bilgisayarın kullanımını kolay ve keyifli bir hale getiriyor.  Temizlenmesi ve bakımı kolay olan AccuType klavye, son derece ergonomik bir tasarıma da sahip.   

Cihaz, 5 saat süren pil ömrüyle kullanıcıları şarj arama derdinden kurtarıyor. Yüksek çözünürlüklü HD ve 16:9 formatına sahip geniş ekranı ise bilgisayardan film ve video izlemeyi keyifli bir hale getiriyor. Opsiyonel Blu-ray Disc sürücüsü ve Dolby Advanced Audio özellikleri de Z370’in multimedya deneyimini artıran diğer özellikleri arasında yer alıyor. SRS Premium Sound ses güçlendiriciyle hem ses hem de görüntü kalitesinin tek tuşla artırılmasını sağlayan OneKey Theater II özelliğine sahip Z370, dikkat çekiyor.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 21:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×