Liam Neeson, Star Wars evrenine geri mi dönüyor?

Liam Neeson, Star Wars evrenine geri mi dönüyor?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.01.2018 - 16:02
"Böyle bir teklife açığım"

Star Wars'un Disney'in himayesine geçmesinin en güzel yanlarından biri, Carrie Fisher, Harrison Ford ve Mark Hamill'ı tekrar Star Wars evreninde canlandırdıkları karakter ile beyaz perdede görmekti. Herkesin istediği gibi olmasa da bu gerçekleşti. Gelecekte Disney'den bir çok yeni Star Wars yapımı göreceğiz. Bu yapımlardan biri de Obi Wan Kenobi'nin solo filmi olacak. Ortaya yeni çıkan dedikodulara göre ise de Obi - Wan filminde tanıdık bir yüz daha göreceğiz. Bu yüz, Obi-Wan'ın ustası Qui-Gon Jinn'den başkası değil.

Liam Neeson, Star Wars evrenine dönebilir

Liam Neeson'ın hayat verdiği Qui-Gon Jinn, son olarak Star Wars: Episode I The Phantom Menace filminde karşımıza çıkmıştı. Anakin SkywalkerTatooine'de bulan Jedi ustası olan Qui-Gon aynı zamanda Obi-Wan Kenobi'nin de ustasıdır. Karakterin, 2020'de vizyona girmesi beklenen Obi-Wan Kenobi filminde küçük bir role sahip olacağı söyleniyor. Ancak, Liam Neeson'a bu soru sorulduğu zaman, "Bana henüz böyle bir teklif yapmadılar. Ama, Star Wars dünyasında her şey mümkün, böyle bir teklife açığım." cevabını verdi. Bakalım, kendisini Qui-Gon olarak tekrar görebilecek miyiz?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 16.01.2018 16:13
9.filmde ölen herkesi görebiliriz.Obi Wan filminde ise %99.9 göreceğiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×