Lich King dondurmacı oldu

Lich King dondurmacı oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.07.2017 - 14:20
Lich King'in dondurma kalesine hoş geldiniz
Yarın başlayacak olan San Diego Comic-Con'a, sayılı saatler kaldı. Her çizgi roman hayranını kendinden geçiren etkinlik, artık bazı büyük oyun firmalarını da ağırlamaya başladı. Bu büyük oyun firmalarından biri de tabi ki Blizzard.

Hearthstone'un yeni paketi Knights of the Frozen Throne'un tanıtımını yapan Blizzard, çok tatlı bir reklam çalışması ile Comic-con'daki interaktif oyun parkına "The Lich King's Ice Cream Citadel" yani Lich King'in dondurma kalesi isminde bir mekan yaptırdı. Tam olarak içinde ne olacağını belirtemeyen Blizzard, Comic-con ziyaretçilerine güzel bir sürpriz yapacak gibi gözüküyor. Reklamda üç çocuğun, Lich King'in dondurma dükkanına girdiğini ve Lich King ile karşılaştığını görüyoruz. Neyse, biz anlatmayalım siz izleyin.

Oyunun yeni paketi olan Knights of the Frozen Throne merakla bekleniyor. Azeroth'un kahramanlarının Northrend'e, Lich King ile tekrar savaşmaya gidiyor. 135 yeni kart içeren paket, Ağustos'un ortalarında oyuncularla buluşacak. Ön siparişe özel olarak $49.99 fiyatına 50 kart paketi ve özel kart arkası alabilmek mümkün.

Lich King dondurmacı oldu
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 19.07.2017 15:19
İşin bokunu çıkarmak böyle bişey heralde.. Lich King in bütün karizma yerlerde. Blizzard eben diyorum başka da bişey demiyorum.
Masterlee
Masterlee 20.07.2017 13:27
HOTS oynadım fakat bu kadar da değildi, Lick King Dondurmacı yarın Diabloyuda hamamda Tellak yaparlar şaşırmam artık :D
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 09:19
Tam ben yazacaktım ama hızlı davranmışsın. Ayıptır ya!
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 20:24
O zaman sen hiç hots oynamamışsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×