Life is Strange: True Colors oynanış videosu yayımlandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 19.08.2021 - 12:15
Serinin çıkacak olan en iyi oyunu Life is Strange: True Colors oynanış videosu resmi YouTube kanalından yayımlanmış bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Life is Strange tarafından bir ertelenme haberi almıştık ve Life is Strange: Remastered Collection'un çıkış zamanının 2022'nin erken tarihlerine alındığını öğrenmiştik. Serinin çıkacak olan en yeni oyunu Life is Strange: True Colors ile arasındaki çıkış aralığını azaltıp, yapımcıların üzerindeki yükü hafifletmek isteyen Square Enix tarafının yapmış olduğu bir açıklamayla ertelenme haberi duyurulurken, Life is Strange: True Colors'un herhangi bir aksilik veya ertelenme yaşamayacağı doğrulanmış oldu.

Life is Strange: True Colors oynanış videosu yayımlandı

Resmi Life is Strange YouTube kanalından paylaşılmış olan 13 dakikalık Life is Strange: True Colors oynanış videosuyla da, Haven Springs plak dükkanı ve Alex ile karşılaşıyoruz. Life is Strange: True Colors'da oyuncular, oldukça zor seçimler ile karşılaşacak ve oyunun gidişatına direkt olarak etki edebilecekler. Haven Springs'in sokaklarını, mağazalarını ve çeşitli gizemli alanlarını özgürce keşfedebileceğiniz yapımda, unutulmaz hikâyelere tanıklık edebileceksiniz.

Life is Strange: True Colors oynanış videosu yayımlandı

Oyun içerisinde Alex karakterini kontrol edecek ve kardeşimizin gizemli ölümünün ardındaki sırları keşfedeceğiz. Yapacağımız seçimlerin direkt olarak oyunu etkilediği ve değiştirdiği yapım, 10 Eylül 2021'de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows, Nintendo Switch ve Stadia için çıkacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2021 20:03
Keşke biraz daha cesitlendirseler oynanışı biliyorum tam oyun değil ama olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Life is Strange: True Colors oynanış videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×