Loki dizisi için şahane bir fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.04.2021 - 17:48
Tom Hiddleston'ın bir kez daha MCU'nun sevilen karakterine hayat vereceği Loki dizisi için aksiyon dolu bir fragman daha yayınlandı.

Marvel Sinematik Evreni'nin şüphesiz en sevilen karakterlerinden biri olan Loki dizisi için yeni bir fragman daha yayınlandı. Bu karakterin bu kadar sevilmesinde büyük pay sahibi olan Tom Hiddleston'ı bir kez daha Loki rolü ile izleyeceğimiz dizi 11 Haziran'da Disney+ servisi üzerinden yayınlanmaya başlayacak. 

Loki dizisi için eğlenceli bir fragman yayınlandı

Öncelikle yayınlanan video ve haberin detaylarının Avengers: Endgame filmini izlemeyen takipçilerimiz için SPOILER, yani keyif kaçırıcı olabileceğinin uyarısını yapalım. Eğer MCU'da güncel değilseniz koşarak haberden uzaklaşabilirsiniz :)

Tom Hiddleston'ın bir kez daha Marvel'ın kurnaz karakteri Loki'yi canlandıracağı dizide karakterin akıbetini görme şansına erişeceğiz. Dizide ayrıca Owen Wilson gibi deneyimli bir oyuncu daha rol alıyor. Zaten ilk fragmanda olduğu gibi karakterin dizideki rolünün ne kadar önemli olduğunu da görüyoruz. Dizide ayrıca Yesterday, Into the Badlands ve Flowers gibi yapımlarda da yer alan Sophia Di Martino'nun oynayacağı da açıklanmıştı. Bu oyuncunun da hangi karakteri canlandıracağı ise henüz bilinmiyor. 

Loki dizisi için yayınlanan fragmana baktığımızda hikayenin Endgame sonrasında geçeceğini görüyoruz. Aslında zaman sıralamasını göz önüne aldığımızda Loki'nin ilk Avengers filminde tutuklanmasının ardından geçeceğini de söyleyebiliriz. Hatırlarsanız Endgame filminde ekip geçmişe gidiyor ve Loki'nin Teseract ile birlikte kaçmasına sebep oluyordu. Doğal olarak Loki dizisinin de Multiverse hikayesinde geçeceğini söyleyebiliriz.

Loki dizisi için şahane bir fragman yayınlandı

Zaten dizide zamanın akışından sorumlu olan ve daha önce çizgi romanlarda da karşımıza çıkan Time Variance Authority birliğinin yer alacağını ilk fragmandan görmüştük. Bu birliğin Loki'yi yakalamasının sebebi ise görüldüğü gibi zaman akışını tekrardan rayına oturtmaya çalışmak. Fragmanda Loki'yi farklı zaman akışlarına giderken de görüyoruz. Hatta br sahnede arka planda New York'un yerle bir olduğu, Avengers kulesi ile birlikte gözüküyor.

Tom Hiddleston dışında belirttiğimiz gibi Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sasha Lane, Sophia Di Martino ve Richard E. Grant gibi oyuncuları da bünyesinde barındıran Loki dizisi 11 Haziran'da yayınlanacak. Marvel bildiğiniz gibi WandaVision ile birlikte kendi dizi furyasını da başlatmıştı. Şu anda ise Falcon and the Winter Soldier dizisi her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile gündeme geliyor. Bu dizi sonrasında Loki, daha sonrasında ise What if, Hawkeye, She-Hulk ve Moon Knight gibi yapımlar gelecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 16:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2021 10:26
Artık iyi kahramanları kötü, kötü kahramanları iyi yapmaya başladılar. Umarım Kaptan Amerika yı villain falan yapmazlar. Onun dışında güzel bir dizi gibi görünüyor. Karakteri aynı oyuncunun oynaması daha da güzel diyebilirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Loki dizisi için şahane bir fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×