LoL'ın yeni sezonu için şahane bir video yayınlandı

LoL'ın yeni sezonu için şahane bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.01.2018 - 13:44
Şöyle bir film gelse oturup izleriz

League of Legends tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok oynanan oyunların başında geliyor. 2017 sezonu geçtiğimiz dönemlerde sona eren League of Legends'ın yeni sezonu için artık sayılı saatler kaldı. 16 Ocak'ta yeni sezonu başlayacak olan oyun için Riot Games'tan açıklama ve şahane bir video geldi. Firmanın bu açıklamasına ve Tırmanış isimli bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

League of Legends'ın yeni sezonu başlıyor

4 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuyla Türkiye’nin en çok oynanan oyunu olan League of Legends’da yeni sezon 16 Ocak 2018’de başlıyor. Dereceli sıraların tekrar açılacağı yeni sezon, mücadele tutkunu LoL oyuncularına ustalıklarını kanıtlayabilecekleri yepyeni fırsatlar sunarken; sezon boyunca sunulacak heyecan verici sürprizler ve ödüller, League of Legends yolculuğunu tüm oyuncular için çok daha keyifli ve eğlenceli hale getirecek.

Mücadelenin Sınırları Ortadan Kalkıyor

League of Legends’a sezon öncesi dönem güncellemesiyle gelen rünler, yeni sezonda dereceli sıraların yeniden açılması ve profesyonel espor liglerinin başlangıcıyla birlikte daha rekabetçi bir ortamda yepyeni stratejilere ve taktiklere ilham verecek. Bedelsiz olarak sunulan 60 yeni rünle kendilerine en uygun oyun stillerini geliştiren oyuncular, Vadi’de yepyeni ve heyecan verici stratejileri hayata geçirme şansı bulacak.

Ayrıca League of Legends’da seviye sınırının kalkması, daha önce en fazla 30’uncu seviyeye yükselebilen oyuncuları yeni hedeflerle buluşturacak. LoL oyuncuları ulaştıkları her yeni seviyeyi kendilerine sunulan ödüllerle kutlayacak.

Takdir Gören Oyuncular Ödüle Doymayacak

Yenilenen takdir sistemi, yeni sezonda daha da gelişmiş haliyle oyuncularla buluşacak. LoL’ü daha keyifli hale getiren örnek oyuncuları onurlandırmak için tasarlanan sistem, yeni sezonda daha anlaşılır bir yapıya ve birbirinden cazip ödüllere sahip olmak üzere zenginleştirildi. Böylece oyun sırasındaki davranışlarıyla arkadaşlarının beğenisini kazanan örnek oyuncular, sezon boyunca takdir basamaklarında adım adım yükselirken yol boyunca özel ödüllere kavuşacak.

Takımını Kur, Türkiye’nin En İyileri Arasında Yerini Al

Önümüzdeki aylarda oyun içine dahil olacak “Arena” adlı turnuva sistemine ek olarak, takımlar sezon boyunca Türkiye’nin pek çok farklı ilindeki internet kafelerde düzenlenen turnuvalara da katılabilecek. Önce kendi bölgesindeki, ardından Türkiye genelindeki rakipleriyle karşı karşıya gelecek olan takımlar, 1 ay sürecek turnuvalar boyunca Türkiye’nin en iyisi olmak ve dereceye girerek cazip ödüllere kavuşmak için mücadele edecek.

Yeni Görevler, Yeni Heyecanlar

League of Legends’da geçtiğimiz sezon oyuncularla buluşan görevler çeşitlenerek devam edecek. Sezon başlangıcına özel tasarlanmış görevlerin yanı sıra, sezon boyunca kurgulanacak yaratıcı ve eğlenceli görevleri başarıyla tamamlayan oyuncular, kendilerini ifade edebilecekleri özel simgelerden sürprizlerle dolu kapsüllere kadar pek çok ödüle kavuşacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 01:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2018 14:35
elinde-20-30 dakikalık animasyonlar yapmak varken 2 dakikalık tanıtım yayınlayan riot games senide kınıyoruz bugün
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×